Zajímají Vás informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Bližší detaily

Půjčky Olomouc

25. 09. 2023

Olomouc je je statutární a univerzitní město v České republice. Bylo ve středověku centrem Moravy, do třicetileté války třetím největším městem zemí České koruny.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Půjčky Praha

05. 10. 2023

Praha je sídlem prezidenta republiky, parlamentu, vlády, ústředních státních orgánů a jednoho ze dvou vrchních soudů. Dnešní podobu Prahy ovlivnilo jedenáct století.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Brno

16. 10. 2023

Brno se svými obyvateli a rozlohou je 2.největším městem České republiky. Leží na soutoku dvou řek Svratky a Svitavy. Ve městě působí mnoho kulturních institucí a konají se zde kulturní akce.

BETONOVÉ PLOTY - Levný plot -
BETONOVÉ PLOTY, Levný plot. Upozorňujeme, že z důvodu stavebních prací v okolí prodejny v Židněvsi bude omezena průjezdnost nákladních automobilů! Pro aktuální informaci ohledně průjezdnosti nás prosím kontaktujte na čísle 773 833 331.
Betonove ploty - bazar -
Pro podzimní výsadbu prodám sazenice stálezeleneho, neopadavého břečťanu popínavého. Pne se do výše několika metrů, proto se vysazuje k domům, altánům, nevzhledným kamenným zdem, zakrývá zděné skříňky pro plynoměry, zakrývá betonové ploty.Vysazuje se
BETONOVÉ PLOTY | Home
Betonové oplocení nabízíme v těchto designech, které je možné kombinovat také s různými dřevěnými výplněmi. Betonové desky dodáváme také v oboustranné variantě (s otiskem na zadní straně). Dále také sloupky hladké nebo s dekorem a také horní zakončen
Ploty-pletivo : ploty, pletivo, oplocení
Nejznámější pletivové ploty, dále pak svařované pletivo a svařované plotové panely. Základními prvky pro drátěný plot jsou poplastované nebo pozinkované pletivo, sloupky, vzpěry, napínací dráty, vázací dráty, napínáky, případně také ostnatý drát a be
Ploty, pletivo, branky, plotové sloupky, vzpěry - Ploty ...
Dodáme vše pro stavbu plotu. Nabízíme levné pletivo na plot, betonové ploty či chovatelské pletivo. Vybírejte plot podle svých představ. Zajistíme precizní stavbu plotu na klíč.
Betonové panely pro betonová plot
NEZAVÁŽÍ SE, POUZE OSOBNÍ ODBĚR !!! Betonové desky z vibrovaného betonu s kovovou výstuží. Velikostně lze zakoupit desky dlouhé 200 cm s výškou buď 25, nebo 50 cm, tvarem pak rovné, nebo do oblouku, barvou pšírodní šedé, nebo vzhled pískovce a dekore
Ploty Hýl - BETON SERVER - BETON, VŠE Z BETONU A VŠE PRO ...
Betonové ploty a podezdívky dodáváme do celé České republiky i do zahraničí. Na trhu působíme již od roku 2000 a za tuto dobu jsme postavili betonové ploty tisícům domácností. Naše výrobky byly přezkoušeny akreditovanou zkušební laboratoří TZUS s.p.
plotové dílce, pletivo, ploty, branky, sloupky
Levné pletivo, plotové dílce, branky, brány, sloupky a veškeré příslušenství pro stavbu vašeho nového plotu s kamennou prodejnou a skladem v Brně - Modřicích!
Pletiva Dobrý – pletiva, ploty prodáváme i montujeme
Nejčastěji se na oplocení rodinného domu, zahrady či firemního areálu využívá pletivo klasické čtyřhranné nebo svařované. Krom pletiva je v poslední době hojně využíváno také svařovaných plotových panelů. Pro oplocení lesních prostor či jako provizor
Plotové desky - Ploty, pletivo, branky, plotové sloupky ...
Dodáme vše pro stavbu plotu. Nabízíme levné pletivo na plot, betonové ploty či chovatelské pletivo. Vybírejte plot podle svých představ. Zajistíme precizní stavbu plotu na klíč.